High Quality Factory Direct Supply Water Treatment Accessories Ionization Technology Safety Copper Pool Ionizer
Starting from $50.00
Description
Key attributes
| Warranty | 1year | Application | Water Treatment Solutions |
| Pressure | High Pressure | Voltage | 110V-220V/50Hz-60Hz |
| Customized Support | OEM, ODM | Place of Origin | Guangdong, China |
| Power Source | Electric | Structure | Other |
| Brand Name | Heto | Model Number | AK-01 |
| Outlet Size | 2″ | Material | Copper |
| Usage | Garden | Room Space | Outdoor |
| Shape | Other | Color | Black |
| Input | 110V-240V AC | Output | 12V AC |
| Material | Copper |
Packaging and delivery
| Selling Units | Single item | Single package size | 25X15X10 cm |
| Single gross weight | 2.000 KG |
Product descriptions from the supplier
Specification
| Item | Value |
|---|---|
| Type | Pet Bowls & Feeders |
| Item Type | Water Bottles |
| Shape | Quadrate |
| Material | Plastic |
| Commercial Buyer | E-commerce Stores |
| Bowl & Feeder Type | Automatic Feeders & Waterers |
| Application | Cats |
| Feature | Automatic |
| Place of Origin | China, Guangdong |
| Brand Name | Heto |
| Model Number | |
| Bowl Feeder Type | Bowls |
| Products size | 190* 190* 201 mm |
| Weight | 1kg |
| Volume | 4L |
| Voltage | 100V-240V |
| Power | 2W |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
Packing & Delivery


HETO packing or plain packing with English instruction
Additional information
| Customizable | 200- 499 pieces, 500- 999 pieces, >=1000 pieces |
|---|

















Reviews
There are no reviews yet.